Hakkımızda

2007 yılından bu yana tercüme dünyasının içerisinde yer alan ve her geçen yıl büyüyerek tüm ülke çapında hizmet vermeye başlayan Işık Tercüme ve Dil Hizmetleri, yine bir ilke imza atarak sadece medikal tercümelerde hizmet vermek üzere yeni bir marka oluşturmuştur.

Yazılı, sözlü ve simültane tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük firması olmanın haklı gururunu taşıyan firmamız, yazılı tercüme kategorisinde zaten hizmet verdiği değerli hekimlerimize farklı ve fonksiyonu sadece medikal alanda hizmet vermek olan korteks tercümeyi gururla sunar.

Akademik kariyerinizde sizlerle birlikte yükselmek, en büyük hedefimizdir. Bu bilinçle hareket eden korteks translation sizlere daima en hızlı ve güvenilir çalışmaları sunmayı kendisine prensip edinmiştir.

Medikal alanda uzmanlaşmış dinamik kadromuzla, Türkiye’nin neresinde olursanız olun daima parmaklarınızın ucunda olacağız.

A+ dergi formatında ve kalitesinde hazırlanan tercümelere proof reading hizmeti otomatik olarak uygulanmakta, siz değerli hekimlerimize düşen sadece size gönderdiğimiz makalenizi yayıncı kuruluşa göndermek olacak.

2007 yılından bu yana hiç bir çalışmamız geri dönmemiştir. Emeğinizi emeğimiz bilip yaptığımız çalışmalar sizleri de memnun edecektir.

 

 

Bir cevap yazın

Sadece Medikal…